Naujienos

2018-09-25 05:09:36

LAUKTOJI KELIONĖ Į KAUNĄ

2018 m. rugsėjo 20 d. Elektrėnų socialinės globos namų  vaikų dienos centras „Ištieskime šeimai pagalbos ranką“ aplankė Kauno zoologijos sodą, Kauno pilį, didingą skulptūrą Vytį ir taip pat vaikų pamėgtą „McDonald‘s“ kavinę.

Kelionė prasidėjo Pakalniškėse. Susodinę mažiausius kelionės dalyvius, autobusu pajudėjome link Vievio pradinės mokyklos, kur prisijungė vyresnieji vaikų dienos centro lankytojai. Į ekskursiją Kaune išvažiavo 12 vaikų dienos centrą lankančių vaikų ir 2 socialinės darbuotojos Gintarė Bliujienė ir Jolita Ratkevičiūtė. Pakeliui į Kauną vaikai labai nekantravo, vis klausinėjo, ar greitai atvyksime į pirmąją stotelę – Kauno zoologijos sodą.

Atvykę į zoologijos sodą, vaikai su nekantrumu laukė, kada galės nuskenuoti bilietėlį ir užeiti į vidų. Zoologijos sode vaikus supažindinome su kiekvienu gyvūnu, perskaitydamos jo gyvenimo aprašą. Vaikai klausėsi įdėmiai, domėjosi kiekvienu gyvūnu ir su nekantrumu laukė, kada eisime prie sekančio, kad sužinotume kito gyvūnėlio biografiją. Didžiausią įspūdį paliko senjoras stumbras, kupranugariai, ruonis Kajus, beždžionėlės, žirafos bei didingi paukščiai. Zoologijos sode vaikai fotografavo visus gyvūnus, džiaugėsi, kad turėjo progą čia atvykti, pamatyti tokią gausybę įvairiausių gyvūnų iš viso pasaulio bei sužinoti apie juos įdomios informacijos.

Po ekskursijos zoologijos sode vaikai buvo išalkę, todėl važiavome pasistiprinti į McDonald‘s, kuriame vaišinomės Happy Meal rinkiniais, kuriuose buvo kiekvieno vaiko išsirinktas žaisliukas iš ekspozicijos. Kelionę baigėme prie Kauno pilies. Vaikai užlipo laiptais į pilies viršų, kad galėtų pamatyti grąžiąją Kauno panoramą ir Nemuno vingius. Vaikams didelį įspūdį paliko skulptūra Vytis, kuris už juos buvo didesnis keletą kartų. Pasidžiaugę nuostabiais vaizdais, pajudėjome namo. Nors po ilgos kelionės vaikai buvo pavargę, tačiau visą kelią iki namų kalbėjo apie pamatytus vaizdus bei dalinosi dienos įspūdžiais.

                                                                              Vyr. socialinė darbuotoja Gintarė Bliujienė