Klausimai


Vardas:
Klausimas:

Sergejus
2018-06-17

Sveiki. Su manimi susisieke mano buvusi kaimyne,(1994 metais ji visam laikui isvyko is Lietuvos) su prasimu suzinoti savo senelio KAZMIRAS IVANOVICIUS IODA gimusio 1911 11 01, mirimo data . Ji zino kad senelis buvo globojamas jusu istaigoje ir kad apitiksliai mire 1998m. Is anksto dekui uz pagalba.

Atsakymas:

Sveiki, gavome jūsų paklausimą dėl Kazimiero Jodos.  Informuojame, kad Kazimir Joda gyveno Elektrėnų socialinės globos namuose nuo 1997-07-24, mirė 1998-12-20 (mirimo liudijimo numeris - AA Nr.031461).

Pagarbiai
Elektrėnų socialinės globos namų direktorė
Danutė Suchockienė

Ilona
2017-05-09

Laba vakara, mano tevelis sunegalaves senatvine demensija, siuo metu gydomas ligonineje. Yra siek tiek vaikstantis, pats valgo, bet labai viska pamirsta. Ar butu galimybe po ligonines jam apsigyventi jusu globos namuose? Jis yra pensininkas.

Atsakymas:

Laba diena. Šiuo metu mūsų įstaiga yra pilnai užpildyta, yra laukiančių eilėje, todėl Jums padėti nėra galimybės. Jeigu Jūsų tėvelio gyvenamoji vieta yra deklaruota Elektrėnų savivaldybėje, prašome kreiptis į Elektrėnų savivaldybės Socialinės paramos skyrių (dėl įtraukimo į eilę).

Eva
2017-04-11

Sveiki, noreciau paremti jusu seneliu namus. Kiek seneliu is viso ten gyvena, ar priimtumete pasalpa daiktais pavydziui adialais , siltomis kojinemis ir .tt?aciu

Atsakymas:

Laba diena. Dėkojame už norą padėti. Globos namuose gyvena 40 asmenų. Mielai priimtume Jūsų paramą.

asta
2013-12-09

LABA DIENA.TURIM PROBLEMA.TEVAS PO HEMORAGINIO INSULTO,JO VIENO PALIKTI NEGALIM NES JIS SUNKOKAI ORENTUOJASI APLINKOJE.VAIKSCIOTI VAIKSTO PATS PAVALGO,BET NEGALIM JO PALIKTI VIENO.PATYS DIRBAM IR NERA KAIP JI PRIZIURETI.PAGALVOJOM APIE JUSU ISTAIGA,GAL YRA GALIMYBE JAM PAS JUS PAKLIUTI?LABAI PRASAU PADEKITE,NES JAU NUO 11.18 KAI PARVEZEM IS LIGONINES GALVA NEBEISNESA KUR JI PALIKTI KAI REIKIA DARBAN.O VIENO PALIKTI NEGALIMA.JIS PENSININKAS 70M.GAUNA GAN MEMAZA PENSIJA.

Atsakymas:

Laba diena. Šiuo metu galimybės pakliūti į mūsų įstaigą nėra, nes pilnai užpildytos visos vietos. Jei asmuo yra Elektrėnų savivaldybės gyventojas, dėl priėmimo į globos namus prašome kreiptis į Elektrėnų savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių.

Administracija